Jūsų sutuoktuvių šventės įamžinimas

  • 8 val. fotografavimo
  • daugiau nei 250 retušuotų fotografijų
  • gražiausios akimirkos fotofilme

8 val. fotografavimo visiškai pakanka įamžinti svarbiausius Jūsų šventės momentus nuo rytinio pasiruošimo, santuokos ceremonijos, fotosesijos iki pat šventinės dalies pradžios. Žinoma, Jums pageidaujant už papildomą mokestį visuomet galiu įamžinti ir vakarinę šventės dalį.

250 kruopščiai atrinktų ir retušuotų fotografijų tikrai pakaks Jūsų šventės istorijai perteikti. Įprastai vestuvių dieną padarau 3000 ir daugiau kadrų, tačiau Jums tikrai nebus įdomu žiūrėti į eilę beveik identiškų nuotraukų. Kartais įdomių bei skirtingų fotografijų gaunasi daugiau – tuomet visuomet jas paruošiu ir atiduodu Jums.

Fotofilmas paprastai būna 6-8 minutes trunkanti gražiausių šventės akimirkų santrauka, lydima Jūsų pasirinktos muzikos. Tai labai patogus, tačiau be galo emocionalus būdas parodyti draugams, kaip Jūs jautėtės šią dieną.

Nuotraukas paruošiu bei pristatau jaunavedžiams per 1-3 mėnesius. Esate labai nekantrūs? Papildomi 100€ ir džiaugsitės nuotraukomis per 10 darbo dienų. Užsakymo data rezervuojama tik pasirašius sutartį ir gavus avansą.

Fotografuoju visoje Lietuvoje.

Kaina 700€

8 valandos jums per daug ar per mažai? Kreipkitės asmeniškai ir suderinsime Jums labiausiai tinkantį variantą.

 

Krikštynų fotografija

  • 2-3 val. fotografavimo
  • daugiau nei 80 kruopščiai atrinktų ir retušuotų fotografijų

Krikštynų įamžinimui pakanka 2 val. fotografavimo (pasiruošimas, fotosesija ir ceremonija). Tiesa, kartais reikia ir 3 val., tačiau tik tokiu atveju, jeigu nuo pasiruošimo iki ceremonijos ar fotosesijos vietų yra nemaži atstumai.

Nuotraukas paruošiu per 1 mėnesį. Užsakymo data rezervuojama tik pasirašius sutartį ir gavus avansą.

Kaina 200€

 

Fotosesija

  • 1-1,5 val. asmeninė, poros ar šeimos fotosesija
  • daugiau nei 20 retušuotų fotografijų

Kaina nuo 100€

 

Susisiekime:

 

 

Fotografas Laurynas Mitrulevičius © 2016 | Sprendimas: Panic.lt