Visa šventė

 • susitikimas ir konsultacija
 • 10 val. fotografavimo
 • daugiau nei 350 retušuotų nuotraukų
 • gražiausios akimirkos fotofilme
  900 €

Dienos šventė

 • susitikimas ir konsultacija
 • 6 val. fotografavimo
 • daugiau nei 220 retušuotų nuotraukų
  600 €

Ceremonija ir fotosesija

 • susitikimas ir konsultacija
 • 3 val. fotografavimo
 • daugiau nei 100 retušuotų nuotraukų
  330 €

Nuotraukas paruošiu bei pristatau jaunavedžiams per 1-3 mėnesius. Esate labai nekantrūs? Papildomi 100 € ir džiaugsitės nuotraukomis per 10 darbo dienų. Užsakymo data rezervuojama tik pasirašius sutartį ir gavus avansą.

Fotografuoju visoje Lietuvoje. Išskirtinėms vestuvėms užsienyje taikomos specialios kainos.


Amžinos vestuvių akimirkos

Vestuvių diena – be abejo, viena svarbiausių žmogaus gyvenime. Tą dieną patirtos emocijos, jausmai – nepakartojami, unikalūs. Pasaulis pavirsta tikra pasaka nors vienai dienai, dažnai – ir visoms dienoms po to. Mano pareiga – įamžinti kiekvieną stulbinantį Jūsų dienos momentą, kiek įmanoma geriau perteikti tai, kas tikra. Jūs galite pasirinkti momentus, kuriuos norite įamžinti, tačiau ši diena būna tik kartą gyvenime, tad tikiu, jog privalu įamžinti ją visą. Juk nuotykiai prasidės vos pramerkus akis – et, tas jaudulio kupinas ruošimasis, netikėti smagūs nutikimai ir įvairios mažos smulkmenos! Vestuvės – tai ne suknelės ir ne torto išvaizda. Vesuvės – tai, kaip Jūs jaučiatės tą dieną, kas nutinka jos metu. Tikiu, jog nuotraukos primins Jums šį džiaugsmą net ir po ilgo laiko. Fotografuojant visos dienos istoriją nei viena akimirka nelieka pamiršta. Esu tikras, jog Jūs nenorėsite pamiršti nei vienos iš jų!

Vestuvių fotografavimo ypatumai

Suprantu, jog ši diena Jums ypatinga, tad galbūt susitikime ir išgerkime kavos keletą dienų prieš tai? Mielai išklausysiu Jūsų norus ir idėjas – galbūt Jūs tiksliai žinote, kurias akimirkas norite įamžinti ar dienos eigoje esate numatę įvairių smulkmenų, kurias tikrai norėsite prisiminti. Man svarbu, jog galutinis rezultatas būtų emociškai stiprus ir profesionalus, o svarbiausia – keltų Jums tik geriausius jausmus. Neturite idėjos fotosesijai? Tai ne bėda – tikiu, jog kartu atrasime labiausiai Jums tinkantį variantą. Susitikimo metu susipažinsime artimiau, todėl esu tikras, jog vestuvių dieną Jūs jausitės laisvi prieš objektyvą, labiau pasitikėsite savimi bei manimi. Pažadu, jog gausite visas geriausias, jausmingiausias ir šilčiausias nuotraukas – aš dirbu neskaičiuodamas kadrų. Man svarbiausia kokybiškai įamžinti kiekvieną Jūsų tobulos dienos akimirką, kad ir kiek jų bebūtų.